Finalistka I Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego

9 czerwca 2022 r. w Kuratoriu Oświaty w Poznaniu odbyło się spotkanie z Martyną Szpot, uczennicą Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ujściu, finalistką I Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego. Serdecznie gratulujemy sztuki posługiwania się językiem polskim, budowania wypowiedzi oraz sprawnego i pięknego wysławiania się. Brawo!
Dziękujemy Pani Karolinie Jagodzińskiej - Pytel, nauczycielowi języka polskiego za zaangażowanie w pracę, umiejętność przekazania młodym zachwytu słowem oraz pasji do sprawnego i pięknego posługiwania się językiem polskim.
W spotkaniu wziął udział również Pan Marek Kamiński - dyrektor Szkoły oraz Pani Małgorzata Wilczyńska Grześ - dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji w Kuratorium Oświaty w Poznaniu.