DZIEŃ EDUKACI NARODOWEJ

7 października 2022 roku w Ujskim Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas akademii Przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Skonieczna oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli na ręce Dyrekcji kwiaty, które były wyrazem wdzięczności za dotychczasową pracę.

W swoim przemówieniu Pan  Dyrektor Marek Kamiński podziękował nauczycielom za ich poświęcenie i trud wkładany w wychowanie młodego pokolenia. Życzył również wszystkim pedagogom wytrwałości oraz sukcesów   w życiu zawodowym.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy Va, Vb oraz dziewczynki         z chóru Akolada wraz  z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Leną Sówką. Młodzi artyści słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele miłych i serdecznych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. W trakcie uroczystości odbyła się gala Oskarowo – Jabłkowa.  Podczas niej dzieci wręczyły zwycięzcom piękne , rumiane jabłka z dedykacją.