NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGOŚCI

11 listopada to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary, zwycięstwa.
Patriotyczne święto skłania nas do refleksji nad wartością wolności i niepodległości, stanowiącymi istotny składnik narodowej tożsamości.
Dla upamiętnienia 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie z klasy 6a, wraz z Paniami: Karoliną Jagodzińską-Pytel i Sandrą Wiederą, przygotowali uroczysty apel, podczas, którego wybrzmiały wiersze, pieśni patriotyczne, informacje historyczne, wytańczono radosnego i skocznego krakowiaka.
Nie zabrakło również przemowy Pana Dyrektora Marka Kamińskiego, skierowanej do Uczniów, aby docenili i cieszyli się z możliwości życia w wolnym kraju…