Archidiecezjalny Konkurs Biblijny

We wtorek 7 marca odbył się etap szkolny XVI Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego dla klas VII i VIII. Uczestniczyło w nim 23 uczniów, którzy sprawdzali znajomość pierwszych rozdziałów Ewangelii wg św. Marka. Po podliczeniu punktów zwycięzcą okazała się Lidia Soboń z klasy 8b, a drugie miejsce przypadło Amelii Kaczor z klasy 8a. To one będą reprezentować naszą szkołę na etapie diecezjalnym, który odbędzie się w kwietniu w Gnieźnie. Choć tylko dwa pierwsze miejsca reprezentują szkołę w dalszym etapie , to na wyróżnienie zasługują laureaci trzeciego miejsca, którzy zajęli je ex aequo - Adam Ziemann z klasy 8a, Marcelina Borzych i Michał Zbaracki z klasy 8b oraz Jan Zgorzały z klasy 8c.Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a reprezentantom szkoły życzymy powodzenia.