Wybory do Samorządu 2016

W środę 21 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie  z postanowieniami ordynacji wyborczej w skład Samorządu wchodzą trójki klasowe tj. przewodniczący, zastępca i skarbnik oraz poczty sztandarowe. Pozostałe osoby chętne do pracy  w samorządzie muszą poddać swoją kandydaturę pod głosowanie. Do głosowania uprawnionych było 122 uczniów klas IV-VI. W dniu głosowania obecnych było 113 uczniów.

Oddano 110 ważnych głosów 3 głosy były nieważne. W wyniku głosowania w skład samorządu weszło sześć osób, które uzyskały największą liczbę głosów tj. Julia Strógarek, Mateusz Świątek, Kinga Rejewska, Jakub Tytulski, Liwia Berczyńska, Dorota Sawińska. Nad przebiegiem głosowania czuwała komisja wyborcza w składzie: Aleksander Gładych, Wojciech Mikołajewski, Katarzyna Bogdan, Karol Pawłowski, Marta Rowicka, Kewin Kossak oraz opiekunki samorządu pani Kamila Niezborała i pani Małgorzata Kujawa.