XVI Olimpiada Ekologiczna Powiatu Pilskiego

Dnia 22 września odbył się etap szkolny XVI Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci wiedzy ekologicznej i zrozumienia funkcjonowania złożonych struktur świata przyrodniczego.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas IV-VI. Najlepszy wynik uzyskałaAgata Męcina. Drugie miejsce zajęła Julia Twardecka, a trzecie Małgorzata Tyrańska. Do etapu gminnego zakwalifikowało się sześcioro uczestników:  pierwsza trójka oraz Julia Strógarek, Martyna Skibińska i Filip Gil.

We wtorek 12.10.2016 r.  rozegrany został etap gminny Olimpiady Ekologicznej. Najlepiej z naszej szkoły wypadły: Agata Męcina, która zajęła II miejsce i Julia Twardecka- trzecie miejsce.  Uczennice reprezentować będą naszą gminę na etapie powiatowym.

W.Rajewicz