Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada 2016r. z okazji Światowego Dnia Życzliwości  i Pozdrowień odbył się apel. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z jedną z opiekunek panią Kamilą Niezborała i panią pedagog Mirosławą Lorczyk przygotowali krótkie przedstawienie i przypomnieli prezentacją multimedialną zeszłoroczny Dzień Życzliwości. Podczas apelu ogłoszono wyniki konkursu na "Opowiadanie z życzliwością w tle" zwycięzcami zostali:

I miejsce Ania Przybyłko klasa VIB

II miejsce Marta Rowicka klasa VIB

III miejsce Natalia Twardecka klasa IVA

Wyróżnieni zostali: Matylda Rylska z klasy VIa i Dawid Kończak z klasy IVa.

Po wręczeniu dyplomów i nagród nadszedł najbardziej wyczekiwany moment, ogłoszenie wyników plebiscytu na "Najżyczliwszego z Najżyczliwszych" nauczyciela, pracownika i ucznia. Oczekiwanie potęgował dźwięk werbli i stało się. Przewodniczący Kapituły Orderu Życzliwości Karol Pawłowski ogłosił, iż najżyczliwszym nauczycielem został pan Norbert Piątek, pracownikiem pani Bogumiła Szonda, uczniem Agata Męcina.

Uroczystość przebiegała w radosnej atmosferze. Jest bardzo wartościowa dla całej społeczności uczniowskiej. Mamy nadzieję, że będzie praktykowana każdego roku.

Paulina Salwa

Julia Twardecka