25 Finał Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017

Podobnie jak w roku ubiegłym nasza szkoła zorganizowała sztab na     25 finał WOŚP.

Organizacją sztabu zajęła się p. Małgorzata Kujawa, a rozliczaniem wolontariuszy panie: Kamila Niezborała, Joanna Soter i Jadwiga Nitek z UDK. Koncerty i licytacje zostały przeprowadzone przez dyrektora UDK p. Przemysława Zdunka. Organizacją specjalnej kolejki Ujskiej Ligi Piłki Halowej zajął się dyrektor Marek Kamiński. W tym roku do akcji przyłączyła się również Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Ujskiej pod kierunkiem p. Magdaleny Kin. Łącznie na terenie gminy zbierało bardzo dzielnie 18 wolontariuszy.

W tym roku mieszkańcy Ujścia okazali się wyjątkowo hojni- zebraliśmy 10089,95zł!!! Jest to absolutny rekord. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji tej wyjątkowej akcji charytatywnej.

M. Kujawa