„ Co odmieniło naszą klasę?”

25 stycznia 2017 roku w Ujskim Domu Kultury odbyło się przedstawienie jasełkowe pt. ,,Co odmieniło naszą klasę?”, na które zaproszone zostały dzieci    z przedszkola im. Króla Maciusia I. W przedstawieniu udział wzięli uczniowie  z klasy III b oraz chłopcy z III a. Aktorzy podczas występu opowiedzieli nam    o tym  co wydarzyło się w Betlejem. W trakcie przedstawienia zobaczyć mogliśmy lot niebiańską rakietą, anioły i diabły, Świętą Rodzinę, pasterzy rozbawione dzieci oraz wiele innych postaci. Usłyszeliśmy piękne wiersze, obrazy muzyczne i kolędy. Uczniowie zachwycili się pięknymi kostiumami        i scenografią, które przygotowane zostały przez panią Elżbietę Czyżewską oraz panią Dorotę Zielińską. Po zakończonym występie na widowni zabrzmiały gromkie brawa. Artyści usłyszeli podziękowania ze strony pana Dyrektora Marka Kamińskiego. W imieniu przedszkolaków słowa uznania wyraziła pani Dyrektor Agata Szwak, która była pod wrażeniem gry aktorskiej.