Dzień Dziecka

Pierwszego dnia czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Dziecka. Samorząd Uczniowski zadbał by tego dnia dzieci dobrze się bawiły i radośnie spędziły swoje święto.

Tradycyjnie już rozegrane zostały mecze w dwa ognie – nauczyciel kontra uczniowie. Walka była bardzo zacięta, jednak uczniom klas I-III udało się pokonać drużynę nauczycieli.

Następnie wszyscy mogli brać udział w konkurencjach sportowych przygotowanych przez p. Norberta Piątka. Pogoda dopisała, więc część konkurencji mogła odbyć się na świeżym powietrzu. W tym samym czasie można było rysować kredą na placu przed szkołą i pośpiewać sobie piosenki przy stanowisku karaoke.

Po krótkiej przerwie śniadaniowej na dzieci czekała niespodzianka - projekcja filmu w czasie której wszyscy otrzymali popcorn.

M. Kujawa