Kangur Matematyczny

16 marca 2017 r. uczniowie naszej szkoły kolejny raz przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny.

W konkursie wzięło udział 39 uczniów klas II – VI. Myśleli, liczyli i kombinowali,   i to z sukcesem. Pięcioro uczniów uzyskało bardzo dobre wyniki i wyróżnienia.

Z klas młodszych w kategorii Maluch: Nikola Sawińska i Karolina Ponicka z klasy III a  p. Danuty Marciniak oraz  Jan Pływaczyk z klasy III b  p. Elżbiety Czyżewskiej .

Z klas starszych Wojciech Mikołajewski z klasy IV b też w kategorii Maluch oraz Małgorzata Tyrańska z klasy V a w kategorii Beniamin . Uczniowie są podopiecznymi p. Agnieszki Bober . Gosia Tyrańska otrzymała wyróżnienie już drugi rok z rzędu .

Gratulujemy uczniom i opiekunom, cieszymy się z waszych sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach.

A. Bober