Wycieczka uczniów klasy IVb

Nadleśnictwo Sarbia 06.06.2017r. zorganizowało wycieczkę dla zwycięskiej klasy w konkursie ,,I TY MOŻESZ POMÓC ZWIERZĘTOM LEŚNYM'' do Pawilonu Trofeów Myśliwskich Henryka Stokłosy w Śmiłowie. Uczniowie, którzy zebrali najwięcej kasztanów i żołędzi w podziękowaniu otrzymali dyplomy  i upominki. Nadleśniczy pan Krzysztof Andrzejewski na ręce wychowawczyni pani Anny Mierzwy przekazał domek lęgowy dla ptaków, który dzieci zawieszą przy szkole. Kolejną niespodzianką jaką otrzymała kl.IVb było drzewko, które leśniczy wspólnie z dziećmi posadził .

Za wszystkie niespodzianki dziękują, uczniowie kl.IVb z wychowawczynią Anną Mierzwą oraz pomysłodawca i organizator konkursu Mirosława Lorczyk