Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca o godz. 8:00 w kościele pw. Św. Mikołaja w Ujściu rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Po zakończonym nabożeństwie Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice udali się do Ujskiego Domu Kultury na część oficjalną. W uroczystości tej udział wzięli zaproszeni goście: Burmistrz  p. Roman Wrotecki, Przewodniczący Rady Miejskiej p. Marek Jankowski, Przewodniczący Komisji Oświaty p. Janusz Chamarczuk oraz Przewodniczący Rady Rodziców p. Paweł Gładych. Pan Dyrektor Marek Kamiński skierował do uczniów ostatnie w tym roku szkolnym słowa życząc udanego wypoczynku oraz rozwagi podczas wakacyjnych wycieczek. Uczniowie, którzy ciężko pracowali i  osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie  nagrodzeni zostali książkami, które ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Na zakończenie klasa VIa oraz dziewczynki z klasy Va wraz z p. Karoliną Jagodzińską- Pytel przygotowali ciekawy i pełen humoru program artystyczny. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych po odbiór świadectw.