Uczniowie w akcji

Po  raz kolejny uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji "Sprzątanie świata - Polska". Od 1989 roku na  świecie, a od 1994 r.  w Polsce w trzeci weekend września odbywają się działania na rzecz ochrony środowiska.    W piątek nasza szkolna społeczność przystąpiła do sprzątania terenów  w naszym mieście oraz w sobotę uczniowie klasy IV c, czyli Wielka Drużyna Zielonych wraz z rodzicami wyruszyła w teren. Zaglądaliśmy do różnych  zakamarków. Można stwierdzić, że z roku na rok jest coraz mniej śmieci. Co nas bardzo cieszy. Nasza miejscowość pięknieje dzięki działaniom służb porządkowych,  ale także jest to zasługa mieszkańców miasta , którzy coraz bardziej dbają o swoje otoczenie. Dziękujemy ZGKiM w Ujściu za wywóz zebranych odpadów.