Szlachetna Paczka

Kolejny już raz, z Waszą pomocą, Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele naszej szkoły, chcielibyśmy sprawić, aby święta choć jednej ubogiej rodziny z naszej gminy były radosne i pełne dobrych emocji, w tych jakże trudnych dla nas wszystkich czasach. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w skompletowaniu paczki z prezentami, które ułatwią życie „naszej” rodziny. Niestety mamy bardzo mało czasu, ponieważ „Weekend Cudów” już 10-11 grudnia. Liczymy na pomoc całej społeczności szkolnej.
Lista potrzeb rodziny:
laptop,
opiekacz 3w1 (toster, gofrownica, grill),
koce,
ręczniki duże,
pościele 160x200 (2 szt.),
żywność trwała,
środki czystości,
środki higieny osobistej,
skarpetki damskie rozmiar 38 i 39,
skarpetki dziewczęce 27/28,
skarpetki chłopięce 32/33,
spodnie (cieplejsze) chłopięce 128/134,
spodnie (cieplejsze) dziewczęce 122/128,
buty zimowe rozm. 32/33,
materiały szkolne,
papier ksero/do rysowania,
zestaw klocków Lego (dla chłopca),
zestaw do malowania/rysowania,
perfumy.
Z oczywistych względów odzież, bielizna, pościele, ręczniki itp. powinny być nowe.
Nie chcielibyśmy, aby zbyt wiele upominków się powtarzało, więc najlepiej w sprawie konkretnych zakupów kontaktować się z wychowawcą klasy.