Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Tekstów Pisanych Prozą

29 listopada w Biurze Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile odbył się 2. Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Tekstów Pisanych Prozą, w którym I miejsce zajęła nasza uczennica Kalina Grzeszczak
Celem konkursu było publiczne wygłoszenie przygotowanej interpretacji wybranego tekstu z dbałością o dźwiękową wyrazistość przekazu – w tym także tempo mowy i donośność głosu, wzmacnianie wiary ucznia w swoje możliwości oraz poczucia odpowiedzialności za własny rozwój, rozwijanie uzdolnień ucznia, promowanie czytelnictwa oraz integracja młodzieży szkół w powiecie pilskim.
Honorowy patronat nad konkursem objął Eligiusz Komarowski - Starosta Pilski.
Podczas gali finałowej konkursu, reprezentowali Pana Starostę; Pan Wicestarosta Arkadiusz Kubich i Członek Zarządu Pan Marek Kamiński.
Gratulujemy Kalince sukcesu, a Pani Karolinie Jagodzińskiej- Pytel, składamy piękne podziękowania za doskonałe przygotowanie!