Szkolny Dzień Dziecka

KAŻDE DZIECKO jest wyjątkowym kwiatem, a wszystkie razem czynią NASZ ŚWIAT PIĘKNYM OGRODEM
To już brzmi wspaniale - Szkolny Dzień Dziecka na Bindudze w Ujściu! Dyrektor szkoły, rozdając
cukierki, z pewnością sprawił wiele radości wszystkim uczniom. Organizacja pysznego obiadu przez Radę Rodziców to również świetny gest, który z pewnością ucieszył wszystkich uczestników.
Dziękujemy Towarzystwu Przyjaciół Dzieci - Koło Środowiskowe w Ujściu ufundowało lody dla wszystkich, zarówno dużych, jak i małych. To była naprawdę pyyyszna niespodzianka…
Miło spędziliśmy wspólnie czas, przy konkurencjach sportowych, gdyż nasi uczniowie lubią rywalizować i bawić się w gronie swoich kolegów i koleżanek. To doskonała okazja do spędzenia aktywnego czasu i rozwijania umiejętności sportowych.
Pikniki klasowe są także wspaniałym sposobem na integrację i wspólne spędzenie czasu oraz budowanie więzi z rówieśnikami.
Szkolny Dzień Dziecka na Bindudze w Ujściu był pełen radości, zabawy i wspaniałych atrakcji.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy i jeszcze długo będziemy o nim wspominać