• Do końca roku: 248 dni
    • Do wakacji: 55 dni
  • Kartka z kalendarza

Sukces okraszony łzami…

Mimo tego, że nasi piłkarze w całych rozgrywkach nie przegrali żadnego meczu, zajęli „tylko” II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej.
Wielkie brawa dla naszych chłopców, którzy w turnieju finałowym, odbywającym się w SP 5 w Pile, pokonali 1-0 SP 3 Piła, następnie 3-2 SP 2 Piła.
W decydujących o zwycięstwie w rozgrywkach meczu prowadziliśmy do przerwy 2-0 z SP 5 Piła, niestety na 2 minuty przed końcem, nasi rywale – gospodarze turnieju, wyrównali. Mając lepszy stosunek bramek, to oni cieszyli się ze złotych medali. Nasi chłopcy ze łzami w oczach szybko udali się do szatni, bardzo przeżywając ten niefortunny wynik. Ból był tym większy, że w grudniu w półfinale pokonaliśmy ich 2-1… Na tym jednak polega piękno sportu. Medale odbieraliśmy już uśmiechnięci.
Skład zespołu: Antoni Dembiński, Piotr Disterheft, Antoni Kamiński, Jakub Kołacz, Jan Luberski, Krystian Ociepko, Bartosz Rogala, Miłosz Skonieczny, Mateusz Wiedera.
Tego samego dnia w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbyły się finały Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt (klasy VII-VIII). Nasza drużyna w pięknym stylu wywalczyła złoty medal, stając się mistrzyniami powiatu pilskiego w koszykówce,
a tym samym uzyskując awans do etapu rejonowego.Skład zespołu: Julia Morkowska, Kornelia Tomaszewska, Maja Kin, Ewelina Witkowska, Martyna Adamska, Oliwia Garbarczyk, Oliwia Hryniewicz, Vanessa Konwińska. Reasumując, wielka sportowa uczta reprezentantów naszej szkoły. Dwa medale w jeden weekend!
Dla formalności przypominamy, że koszykarki przygotowuje Pan Jakub Rajewicz, a piłkarzy Pan Dyrektor Marek Kamiński.