Turniej Piłkarski z Okazji 600-lecia Nadania Praw Miejskich Ujściu

Dnia 25.03.2013 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbył się gminny turniej w halową piłkę nożną chłopców z okazji 600-lecia nadania praw miejskich  naszemu miastu. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych:  klasy I-III i IV-VI. Udział wzięły drużyny z Ujścia, Kruszewa, Mirosławia oraz Nowej Wsi Ujskiej. Mecze rozrywane były w systemie „każdy z każdym”. W tym dniu bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z Ujścia nie dając rywalom żadnych szans, wygrywając wysoko w każdym spotkaniu w obydwu kategoriach wiekowych. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Kruszewa, natomiast trzecią lokatę zajęli wychowankowie z Mirosławia w młodszej kategorii wiekowej oraz Nowej Wsi Ujskiej w kategorii starszej. Opiekunami zespołów z Ujścia byli Łukasz Wiedera oraz Norbert Piątek. Zwycięzcą i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Oto wyniki poszczególnych spotkań:

Klasy I-III:

Ujście – Kruszewo 4:0,